ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (19 ΜΑΪΟΥ – 28 ΙΟΥNΙΟΥ 2024)

Κυριακή 19 Μαΐου

ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Γήπεδο Ζεκάκου

Ώρες διεξαγωγής: 09:30-12:30

Υπεύθυνη: Ιωάννα Μαρτάκη

Προπονητές: Στέφανος Μαριάνος

Με τη συμμετοχή μαθητών των 8ου & 15ου Δημ. Σχολείων, με υπεύθυνες καθηγήτριες: Γεσθημανή Φωστηροπούλου & Νάνσυ Μυλωνοπούλου

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Ζηρίνειο Στάδιο

 

Παρασκευή 24 Μαΐου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Κλειστό Γήπεδο 4ου Γυμνασίου-Λυκείου

Ώρες διεξαγωγής: 17:00-20:00

Υπεύθυνη: Βαρβάρα Τούντα

Προπονητές: Κωνσταντίνος Γεωργιάδης, Γιάννης Σταθάκης

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 10ο Δημοτικό Σχολείο Αμαρουσίου, 3ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου & Γήπεδο Ροδοδάφνης

 

Δευτέρα 27 Μαΐου

ΓΙΟΡΤΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ, ΕΝΗΛΙΚΩΝ & ΚΑΠΗ

Χώρος: Κλειστό Γήπεδο Σπύρος Λούης

Ώρες διεξαγωγής: 19:00-21:00

Υπεύθυνη: Μαρία Καλμπένη

Προπονητές: Αναστασία Θανοπούλου, Δήμητρα Λουλακά, Ευτυχία Καψάλη, Ρούλα Πλιάγκου, Έφη Ρογκάκου

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 3ο, 4ο, 6ο, 10ο, 11ο, 13ο, 15ο Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου & Γυμναστήριο Σπύρος Λούης

 

Σάββατο 1 Ιουνίου

ΑΓΩΝΕΣ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

Χώρος: 3ο & 11ο Δημοτικά Σχολεία

Ώρες διεξαγωγής: 10:00-15:00 & 15:00-21:00

Υπεύθυνος: Χρήστος Λεγάντης

Προπονητής: Κωνσταντίνος Γεωργιάδης

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 3ο, 4ο, 9ο, 11ο Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου

 

Κυριακή 2 Ιουνίου

ΑΓΩΝΕΣ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

Χώρος: 3ο & 11ο Δημοτικά Σχολεία

Ώρες διεξαγωγής: 10:30-13:00

Υπεύθυνος: Χρήστος Λεγάντης

Προπονητής: Κωνσταντίνος Γεωργιάδης

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 3ο, 4ο, 9ο, 11ο Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου

 

Τετάρτη 5 Ιουνίου

ΓΙΟΡΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ – ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Κλειστό Γήπεδο Σπύρος Λούης

Ώρες διεξαγωγής: 19:00-21:00

Υπεύθυνη: Ιωάννα Μαρτάκη

Προπονήτριες: Λίζα Λούκου, Άντρια Χριστοδουλίδη

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: 1ο Γυμνάσιο, 3ο, 6ο, 10ο, 11ο, 13ο, 15ο Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου, Κλειστό Γήπεδο 4ου Γυμνασίου-Λυκείου

 

Παρασκευή 14 Ιουνίου

ΓΙΟΡΤΗ ΤΕΝΝΙΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Δημοτικό Κολυμβητήριο

Ώρες διεξαγωγής: 18:30-20:30

Υπεύθυνη: Βιβή Ιωάννου

Προπονητές: Νίκος Δημουλάς, Διαμαντής Μανώλης – Σύριγγας, Δημήτρης Σκαρμούτσος

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Δημοτικό Κολυμβητήριο

 

Σάββατο 15 Ιουνίου

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Δημοτικό Κολυμβητήριο

Ώρες διεξαγωγής: 17:00-21:00

Υπεύθυνη: Μαρία Παράσχου

Προπονητές: Ελένη Στεφανιδάκη, Απόστολος Χαντζάρας

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Δημοτικό Κολυμβητήριο

 

Κυριακή 16 Ιουνίου

ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΑΙΔΙΩΝ

Χώρος: Γήπεδο Ζεκάκου

Ώρες διεξαγωγής: 09:00-11:00

Υπεύθυνος: Κώστας Εγγλέζος

Προπονητής: Ανδρέας Ξευγένης

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Γήπεδα οδών Ζεκάκου & Δωδεκανήσου

 

Παρασκευή 28 Ιουνίου

ΓΙΟΡΤΗ ΤΕΝΝΙΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

Χώρος: Δημοτικό Κολυμβητήριο

Ώρες διεξαγωγής: 20:00-22:00

Υπεύθυνη: Βιβή Ιωάννου

Προπονητές: Νίκος Δημουλάς, Δημήτρης Σκαρμούτσος, Διαμαντής Μανώλης – Σύριγγας

Χώροι που πραγματοποιούνται τα αθλητικά προγράμματα: Δημοτικό Κολυμβητήριο

 

 

22ο ΑΘΛΗΤΙΚΟ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ CAMP:

ΑΠΟ 17/06 ΕΩΣ 26/07 2024 (6 ΠΕΡΙΟΔΟΙ)